Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Gree-Tour of Guangxi
Server time: 21 May 2024 15:52:26 CET
Homepage
|
Games
|
Kalender
|
Teams
|
Aanmelden
GP Ouest France-Plouay
Race information
2022
|
2021
|
2020
|
2019
|
2018
|
2017
|
2016
|
2015
|
2014
|
2013
|
2012
|
2011
|
2010
|
2009
|
2008
|
2007
|
2006
|
2005
|
2004
|
2003
|
2002
|
2001
|
2000
|
1999
|
1998
|
1997
|
1996
|
1995
|
1994
|
1993
|
1992
|
1991
|
1990
|
1989
|
1988
|
1987
|
1986
|
1985
|
1984
|
1983
|
1982
|
1981
|
1980
|
1979
|
1978
|
1977
|
1976
|
1975
|
1974
|
1973
|
1972
|
1971
|
1970
|
1969
|
1968
|
1967
|
1966
|
1965
|
1964
|
1963
|
1962
|
1961
|
1960
|
1959
|
1958
|
1957
|
1956
|
1955
|
1954
|
1953
|
1952
|
1951
|
1950
|
1949
|
1948
|
1947
|
1946
|
1945
|
1938
|
1937
|
1936
|
1935
|
1934
|
1933
|
1932
|
1931
About this Race
History
Palmares
Cities of the Race
Country & Rider statistics
Race Winners
2022
VAN AERT Wout
2021
COSNEFROY Benoit
2020
MATTHEWS Michael
2019
VANMARCKE Sep
2018
NAESEN Oliver
2017
VIVIANI Elia
2016
NAESEN Oliver
2015
KRISTOFF Alexander
2014
CHAVANEL Sylvain
2013
POZZATO Filippo
2012
BOASSON HAGEN Edvald
2011
BOLE Grega
2010
GOSS Matthew Harley
2009
GERRANS Simon
2008
FEDRIGO Pierrick
2007
VOECKLER Thomas
2006
NIBALI Vincenzo
2005
HINCAPIE George
2004
ROUS Didier
2003
FLICKINGER Andy
2002
HUNT Jeremy
2001
MATTAN Nico
2000
BARTOLI Michele
1999
MENGIN Christophe
1998
HERVE Pascal
1997
FERRIGATO Andrea
1996
VANDENBROUCKE Frank
1995
JAERMANN Rolf
1994
TCHMIL Andrei
1993
CLAVEYROLAT Thierry
1992
PENSEC Ronan
1991
DE LAS CUEVAS Armand
1990
CORNILLET Bruno
1989
COLOTTI Jean-Claude
1988
LEBLANC Luc
1987
DUCLOS-LASSALLE Gilbert
1986
GAYANT Martial
1985
GUYOT Eric
1984
KELLY Sean
1983
BAZZO Pierre
1982
CASTAING Francis
1981
DUCLOS-LASSALLE Gilbert
1980
FRIOU Patrick
1979
PIRARD Frits
1978
VILLEMIANE Pierre-Raymond
1977
BOSSIS Jacques
1976
BOSSIS Jacques
1975
GUIMARD Cyrille
1974
MARTIN Raymond
1973
LARGEAU Jean-Claude
1972
BOULOUX Robert
1971
DANGUILLAUME Jean-Pierre
1970
MARCARINI Gianni (Jean)
1969
JOURDEN Jean
1968
JOURDEN Jean
1967
HAMON Francois
1966
MAZEAUD Claude
1965
GOASDUFF Francois
1964
BOURLES Jean
1963
PICOT Fernand
1962
GAINCHE Jean
1961
PICOT Fernand
1960
FERRER Hubert
1959
CRENN Emmanuel
1958
GAINCHE Jean
1957
VITRE Isaac
1956
HUOT Valentin
1955
PETITJEAN Jean-Jacques
1954
ANZILE Ugo
1953
BLUSSON Serge
1952
GUERINEL Emile
1951
GUERINEL Emile
1950
AUDAIRE Amand
1949
AUDAIRE Amand
1948
TASSIN Eloi
1947
LOUVIOT Raimond
1946
LE STRAT Ange
1945
TASSIN Eloi
1938
CLOAREC Pierre
1937
GOASMAT Jean-Marie
1936
COGAN Pierre
1935
DELILLE Jean-Baptiste
1934
TULOT Lucien
1933
BONO Philippe
1932
BONO Philippe
1931
FAVE Francois
Country Statistics
Please
login
to see the
full details
and
statistics
for this race
Email:
Password:
No account yet?
Sign up for FREE now!
Meer CyclingFever
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken